Güvenilirliği dünya çapında kanıtlanmış, titiz bir kalite güvence sistemine sahip Mitsubishi maya ekstraktlarının müşterilerimiz için tedariğini sağlıyoruz.

 

Müşterilerimizin talep ettiği lezzetleri sıfırdan üretiyoruz. Gıda ve atıştırmalık piyasasında müşterilerimizin düşlediği hatta düşlerinin ötesine uzanan her türlü lezzeti, geleneksel olanı trendlerle harmanlayarak üretiyor; iştah açıcı ürünler segmentinde müşteriye özel çözümler geliştiriyoruz. Başlıca kullanım alanları cips, kraker vb atıştırmalık, tavuk bulyon aromaları, hazır çorba aromaları ve daha pek çok tat yer almaktadır.

 

Kaliteli içerikler ve detaylara gösterilen özen, ilham vermek için tasarlanmış, heyecanlandırmak için hazırlanmış sos yelpazesinin temelini oluşturur. Geniş çeşitlilikteki çeşni seçenekleri ile ürünlerinize ekstra, lezzetli bir dokunuş katabilirsiniz. Çok çeşitli tatlarda, hardallarda veya şuruplarda çeşitli uygulamalarda kullanılabilir, 140 yıllık deneyime sahip AAK ürünleri müşterilerinizi yakalayan ve heyecanlandıran başarılı yeni konseptler için işinize değer katacak çözümler sunuyor.

Doğal Katkı, Gıda sektörü için doğal gıda renklendiricileri ve pektinler başta olmak üzere özel bileşenler üreten Naturex’in Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Naturex renklendiriciler konusunda yeni teknolojiler geliştirerek tamamen doğal renklendiriciler üretmektedir. Hem E kodlu hem de Clean Label renklendiriciler ürün portfolyosunda bulunmaktadır. Doğal renklendiriciler konusunda çok farklı renk çeşitliliğine sahip olunup, doğal olmayan(sentetik) renklendirici ürünlerinin yerine kullanılabilir ve son tüketici için doğal ve sağlıklı çözümler üretebilmektedir.