Doğal Katkı AAK’nın endüstriyel yağların Türkiye distribütörü olup, Türkiye genelinde satış ve dağıtım yapmaktadır.

Doğal Katkı; Cargill’in ürettiği glikoz, fruktoz ve nişastalar ile dünyanın en iyi kalite kakao çekirdeklerinden üretilen Gerkens markalı kakaoların distribütörlüğünü yapmaktadır.

2012’de oluşturduğumuz yeni markamız DKT ile müşterilerimize şekerden endüstriyel margarine, patates mısır nişastasından kakao ürünlerine aromalara kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Doğal Katkı; gıda, içecek ve beslenme sektörleri için doğal gıda renklendiricileri ve pektinler başta olmak üzere özel bileşenler üreten Naturex’in Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Güvenilirliği dünya çapında kanıtlanmış, titiz bir kalite güvence sistemine sahip Mitsubishi maya ekstraktlarının müşterilerimiz için tedariğini sağlıyoruz.

Doğal Katkı, Naturex bünyesinde faaliyet gösteren, pektin alanında dünyanın en büyük firmalarından Obipektin’in Türkiye distribütörüdür. Pektin, kek ve bisküvi başta olmak üzere Fırıncılık ve pastacılık ürünlerinde kıvam verici olarak kullanılmaktadır.

Dünyanın lider vanilya tedarikçilerinden olup, dünya ölçeğinde rakiplerinden açık ara üstün ve çevreci bir üründür.

Doğal Katkı, dünyanın önde gelen jelatin üreticilerinden Ewald Gelatine’in % 100 helal yaprak jelatin ürünlerini Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı gözetiminde ithal ederek, Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Doğal Katkı; Avrupa’nın sayılı, toz jelatin üreticilerden İtalyan Lapi Gelatine’nin Türkiye distribütörüdür. Aynı zamanda Kosher sertifikalı balık jelatini de üreten Lapi Gelatine’nin ürünleri, hem ilaç hem de gıda sektöründe kullanılmaktadır.