Ürün Geliştirme Laboratuvarı

AR-GE laboratuvarımızda gerçekleştirdiğimiz ürün geliştirme süreci, literatür-patent taraması, malzeme temini, ön formülasyon çalışmaları ve üretim aşamalarını içermektedir. Yeni bir formül geliştirmek için uygulanması gereken her türlü işlemle birlikte raf ömrü ve stabilite çalışmaları da yine AR-GE laboratuvarımızda yürütülmektedir.

Ürün geliştirme ve son ürün uygulamalarımızın yanı sıra, ileri analitik cihazlarımız sayesinde koşulları sınırlı olan müşterilerimizin ürün geliştirme çalışmalarına da laboratuvarımızda destek olmaktayız.

Risk Yönetimi

Geniş yelpazeli bir risk yönetimi stratejiniz olmaksızın, kazanç, bütçe ve fiyat rekabetinden ödün vermeniz kaçınılmaz olacaktır!..

Bu itibarla, karşılaşabileceğiniz riskleri ve belirsizlikleri azaltma hedefiyle özel “hedging” (risk giderimi) çözümleri sunuyor karşılaşabileceğiniz muhtemel riskleri en aza indirgiyoruz.

Satış Sonrası Hizmetler ve Lojistik

Etkin lojistik kabiliyetimiz sayesinde 1 kg.dan 25 m.tona kadar ürünlerinizi, ilgili ülke kodekslerine uygun dokümantasyon kurallarını gözeterek kendi filomuz ile iklim kontrollü bir şekilde sevkediyoruz.

Tarımsal Arazi Geliştirme Danışmanlığı

Manisa/Salihli’de 50 bin civarında meyve veren ağacıyla Türkiye’nin ilk 5 büyük özel zeytinliği alan arasında yer alan arazimizde, en son teknolojik imkanları ve son 50 yılın verilerini değerlendirerek “a’dan z’ye” bütün altyapı yatırımlarını planlıyor; üretimimizle gıda endüstrisine hem endüstriyel zeytinyağı, hem de yenilebilir zeytin girdisi sağlıyoruz.

DOĞAL KATKI olarak temel varlık sebeplerimizden olan “değer yaratma” ilkesi uyarınca sahip olduğumuz altyapı deneyimini ve üretim yetkinliğini “Tarımsal arazi geliştirme danışmanlığı” kapsamında çözüm ortaklarımızın da hizmetine sunuyor; “boş araziyi kıymete” dönüştürüyoruz.

Bu bağlamda herhangi bir arazinin geliştirilmesi konusunda veri paylaşımı; iklim ve bölge koşulları dikkate alınarak söz konusu arazinin altyapı ihtiyaçlarının sağlanması; sulama, drenaj ve ilaçlama sistemlerinin işlerliğe kavuşturulması; araziye uygun meyve seçimi ve ekimden seçilen ürünün elde edilmesine kadar bütün sürecin takibi gibi danışmanlık hizmetlerin yanı sıra müşterilerimize arazi konusunda“yatımcı” olarak da katkıda bulunuyoruz.