Ürünleriyle tat, doku ve görünüm gibi özelliklerde mükemmellik elde edersiniz. Dondurma, Peynir, Sarı Yağlar, Fermente Süt Ürünleri, Sütlü İçki, Toz ve Kahve Beyazlatıcı gibi segmentler için sunduğu çözümleri daha sağlıklı bir beslenme profili ve gelişmiş maliyet verimliliği sunar. 140 yıllık deneyime sahip AAK, tüketicilerinizi yakalayan ve heyecanlandıran başarılı yeni konseptler için işinize değer katacak çözümler sunuyor. Sizi ve işinizi bir üst seviyeye çıkararak, müşterilerinizin özel ihtiyaçlarına uygun AAK ürünlerini sunuyoruz.

Doğal Katkı, Gıda sektörü için doğal gıda renklendiricileri ve pektinler başta olmak üzere özel bileşenler üreten Naturex’in Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Naturex renklendiriciler konusunda yeni teknolojiler geliştirerek tamamen doğal renklendiriciler üretmektedir. Hem E kodlu hem de Clean Label renklendiriciler ürün portfolyosunda bulunmaktadır. Doğal renklendiriciler konusunda çok farklı renk çeşitliliğine sahip olunup, doğal olmayan(sentetik) renklendirici ürünlerinin yerine kullanılabilir ve son tüketici için doğal ve sağlıklı çözümler üretebilmektedir.

Üretimini 125 yılı aşkın bir zamandır sürdürmektedir. Kremsi saf vanilyalı bir tada sahip birinci sınıf EUROVANİLLİN Supreme, doğal ve sürdürülebilir bir hammadde olan ağaçtan (lignin) üretilmiş, daha doğal çevreci bir üründür. Dünya ölçeğinde rakiplerinden açık ara üstün bir üründür.